نخستین دائرهالمعارف صندوق های سرمایه گذاری در ایران منتشر شد

فصل تجارت – «کتاب صندوق های سرمایه گذاری» به عنوان دائرهالمعارف صندوق های سرمایه گذاری در ایران منتشر شد.
به گزارش فصل تجارت در«کتاب صندوق های سرمایه گذاری»،ضمن بیان مفاهیم و انواع صندوق ها، وضعیت و عملکرد آن ها را توضیح می دهد و برترین صندوق های سرمایه گذاری کشور را معرفی می نماید.
بخش نخست کتاب به یادداشت های محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات و رئیس پیشین سازمان بورس و اوراق بهادار و علی سعیدی رئیس سابق هیأت مدیره این سازمان در مورد اهمیت و جایگاه صندوق های سرمایه گذاری اختصاص دارد.
بخش دوم، بر شاخص های کلان اقتصادی و بازار سرمایه ایران مروری داشته و در بخش سوم نیز صندوق های سرمایه گذاری در ایران را تبیین می نماید. بخش چهارم اما وضعیت و عملکرد صندوق های سرمایه گذاری را به تصویر می کشد و در بخش پنجم به بررسی اطلاعات تفکیکی هر یک از انواع صندوق های سرمایه گذاری می پردازد. در نهایت بخش ششم این کتاب صندوق های برتر در هر نوع را معرفی می کند.
بر اساس این گزارش صندوق های سرمایه گذاری از مهم ترین و مطمئن ترین مسیر ارتباطی افراد و خانواده ها با بازار سرمایه هستند.
بستری که افراد می توانند بدون نیاز به دانش تخصصی و صرف زمان زیاد، ضمن برخورداری از سود مطمئن و بالا، در صنایع گوناگون کشور سرمایه گذاری کنند و رونق و پیشرفت کشور را به ارمغان آورند.
کتاب صندوق های سرمایه گذاری در ۲۰۰ صفحه رنگی با بیش از ۶۰۰ جدول و نمودار، دنیای صندوق های سرمایه گذاری را به تصویر کشیده در ۶ بخش تنظیم شده است.
این کتاب،به همت شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت و بر اساس داده های سامانه رسام تهیه و تنظیم شده است.
انتهای پیام/ب

Let’s block ads! (Why?)