قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز ۱۴۴هزار و قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۴۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار در بازار آزاد مجدداً ۴۵۷۰ تومان شد.

به گزارش فانوس ، امروز و در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی با ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۸۸ و ۵۰۰ تومان به فروش می رفت. همچنین قیمتسکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۳ هزار تومان افزایش نسبت به روز دوشنبه یک میلیون و ۴۵۱ هزار تومان معامله می شد.
هر قطعه نیم بهار آزادی امروز شاهد افت ۳ هزار تومانی نسبت به روز گذشته بود و ۷۳۰هزار و ۵۰۰ تومان داد و ستد می شد. همچنین در بازار آزاد هر قطعه سکه ربع بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش در مدت مشابه ۴۳۶ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی با ۵۰۰ تومان افزایش ۲۹۰ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می شد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز با ۸۰۰ تومان کاهش ۱۴۴ هزار تومان ارزشگذاری شده بود. همچنین صرافی های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را با ۳۲ تومان کاهش نسبت به روز دوشنبه ۴ هزار و ۵۷۰ تومان می فروختند. امروز و در بازار آزاد هر یورو با ۲ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۵ هزار و ۷۵۸ تومان و هر پوند با ۲۷ تومان کاهش ۶ هزار و ۶۷۶ تومان داد و ستد می شد.
** توجه داشته باشید نرخ دلار در جدول زیر با نرخ لحظه ای دلار در کف بازار متفاوت است, در این خبر منظور از نرخ دلار که در بالا هم درج شده، قیمت لحظه ای دلار است که مقابل پاساژ افشار معامله می شود.

Let’s block ads! (Why?)